Розвалений міст та зруйновані сходинки: Новомосковська влада витрачає кошти незрозуміло куди

Останнім часом Новомосковський «Горбатий» міст почав користуватися популярністю серед знахабнілих автомобілістів. Перший інцидент із «покатушками» через пішохідний міст на річкою Самара стався 30 травня 2020 року, а от другий зухвалий випадок відбувся нещодавно, 31 липня 2020 року.

Звичайно ж що подібні витівки з боку автохамів обурили чимало містян, адже «Горбатий» міст, як то кажуть «на ладан дихає». По ньому страшно ходити пішки, не те, що їздити автомобілями. Дощечки, з яких зроблений міст, провалюються під ногами, а сходинки розсипаються просто на очах. Куди дивиться місцева влада? – не зрозуміло.

Натомість, аби разом із правоохоронцями та у судовому порядку змусити автохамів за власний кошт відремонтувати міст, або ж стягнути із порушників компенсацію на ремонт мосту, місцева влада виділяє із бюджету кошти для міського комунального підприємства КП НККП та встановлює перила по середині сходинок. При чому перила встановлюються лише з одної сторони мосту (з боку парку ім. Сучкова).

Чи вирішить це проблему? – НІ! Адже знахабнілі автохами і далі матимуть змогу заїжджати на міст зі сторони Орлівщанського лісу. Виходить, що місцеві можновладці просто знайшли спосіб куди списати кошти, та попіаритись «на добрій справі».

Крім того Новомосковська міська рада чомусь не помічає зламаних дощечок, величезних дірок практично по всьому мосту та розвалених сходинок. У своїй публікації Відділ з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради пише: «Тепер автомобілі не зможуть їздити через міст, а пішоходам буде зручніше підніматися сходами», але в якому місці пішоходам там зручніше підніматись сходами, коли об ті сходинки можна зламати ноги???! Наразі міст у аварійному стані і ходити по ньому вкрай небезпечно, але місцеві можновладці закривають на це очі.