Під час виборів поліцією Новомосковська було зафіксовано чимало правопорушень

21 квітня по всій території Україні відбулися вибори голови держави. Станом на 08:00 на території оперативного обслуговування Новомосковського відділу поліції всі дільниці для голосування відкрились вчасно.

Поліцейські несли службу по охороні безпеки та порядку на виборчих дільницях.  Також з метою швидкого та своєчасного реагування на всі повідомлення громадян під час виборів працювали мобільні групи.

Станом на 15:00 до підрозділів Новомосковської поліції надійшло 7 повідомлень від громадян про ймовірні порушення виборчого законодавства.(Новомосковський ВП -4; Царичанський ВП - 2; Перещепинський -1)

Станом на 19:30 до підрозділів поліції Новомосковська надійшло 9 повідомлень про ймовірні порушення, пов’язані з виборчим процесом.

Найбільш поширені приклади повідомлень, які були зареєстровані на цю годину:

- некоректне внесення даних у списки виборців;

- неприбуття виїзної комісії ДВК зі скринькою для голосування вдома;

- щодо роботи комісії;

– фото фіксація бюлетенів;

- підкуп виборців;

За результатами проведених перевірок, 6 інформацій щодо ймовірного порушення виборчого законодавства не підтвердилися. Щодо інших фактів, викладених у зверненнях громадян, поліція почала проводити перевірку.  Відомостей, які б містили ознаки кримінальних правопорушень, не зареєстровано.

Станом на 20:00 всі дільниці, які розташовані на території оперативного обслуговування Новомосковського відділу поліції та відділень поліції Магдалинівки, Царичанки, Петриківки та Перещепино були зачинені. Грубих порушень публічної безпеки та порядку під час виборів не було допущено.