Підприємців Новомосковська запрошують до державно-приватного партнерства

Вчора, 12 листопада, на позачерговому сесійному засіданні Новомосковської міської ради підприємствам та ФОПам міста запропонували прийняти участь у програмі державно-приватного партнерства (ДПП) по залученню інвестицій у соціально-економічний розвиток м. Новомосковська.

Нагадаємо, що 30 жовтня в місті Новомосковськ пройшла робоча зустрічі з питань залучення інвестицій для рішення основних завдань міста Новомосковська через розвиток малого та середнього бізнесу з компанією за участю представників компанії «European trade and financial Group «Development» Ltd. На робочій зустрічі були присутні начальники структурних підрозділів, начальники комунальних підприємств, депутати міської ради, представники виконавчого комітету, представники малого та середнього бізнесу, представники громади та громадських організацій, представники ЗМІ. Для новомосковців було запропоновано державно-приватне партнерство.

Розвиток державно-приватного партнерства (ДПП) в Україні шляхом надання допомоги Уряду України (УУ) на національному та місцевому рівнях для створення сприятливого оточення для ДПП, а також шляхом підтримки фірм, що працюють у приватному секторі, зацікавлених у діяльності у сфері ДПП.

Програма державно-приватного партнерства – це співробітництво між територіальною громадою м. Новомосковська в особі Новомосковської міської ради як державного партнера та юридичними особами, крім державних та комунальних підприємств, або фізичними особами – підприємцями як приватними партнерами, що здійснюється на основі договору в порядку, встановленому законодавством України і Програмою.

Малий та середній бізнес

Для потенційних приватних партнерів учасників програми ДПП можливість мікро кредитування від 100 000 до 300 000 євро за пільговою кредитною ставкою 0-4% річних в євро.

Економічний розвиток регіону через розвиток малого і середнього бізнесу шляхом реалізації Місцевих інвестиційних програм, орієнтованих на залучення інвестицій на місцевому рівні:

- Місцева інвестиційна програма підтримки малого та середнього підприємництва в Україні на 2020-2030 роки ", орієнтована на створення (збереження) робочих місць, розвиток експортного потенціалу бізнесу, розширення ринків реалізації продукції в рамках зон вільної торгівлі" Україна - ЄС "," Україна-Канада ".

- Місцева інвестиційна програма підтримки і розвитку фермерських господарств на 2020-2030 роки ", орієнтована на створення (збереження) робочих місць, розвиток експортного потенціалу бізнесу, виробництво кінцевої про в рамках зон вільної торгівлі" Україна - ЄС "," Україна-Канада".

Великий бізнес

Комерційні структури, потенційні учасники Місцевих інвестиційних програм, крім участі в статусі приватних партнерів в реалізації державних проектів ДПП, мають можливість залучення фінансування своїх корпоративних комерційних проектів на умовах 3-4% річних в Євро, термін 3-30 років, з можливістю дострокового погашення, від Міжнародних фінансових організацій, комерційних банків, приватних інвесторів.

 

Саме тому підприємців Новомосковська запрошують прийняти участь у розвитку малого та середнього бізнесу.

Ваші пропозиції по проектам надавайте начальнику відділу інфраструктури та інвестицій – Прибитковой Юлії.

Телефон для довідок: 7-13-91