Працівники Новомосковського «Центру пробації» провели профілактичні бесіди з багатодітними родинами

На днях заступник начальника Новомосковського МРВ філії Державної установи “Центр пробації” у Дніпропетровській області Юлія Сіняєва разом з керівником безоплатної правової допомоги Тамарою Білокінь та поліцейським громади Пісчанської об’єднаної територіальної громади Артемом Денисенко відвідали сім’ю опікунів а також два будинки сімейного типу на території Новомосковського району, з метою правового консультування та підвищення рівня правової обізнаності.

Під час заходу були відвідані: дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) Коваль Н.О., в якій виховується 11 дітей шкільного та дитсадівського віку; ДБСТ Чорна В.В., в якій виховується 5 прийомних дітей та 2 рідних теж різного віку, та сім’я опікунів Коваль Нелі Олександрівни, в якій виховується 20 неповнолітніх дітей.

В ході зустрічі дорослим та дітям розповіли про права дітей, право на вторинну безоплатну правову допомогу, також було приділено увагу такому поняттю як булінг, його види, наслідки та правова відповідальність за вчинення.

Під час відвідування в будинках відчувався справжній затишок та тепло домашньої атмосфери, діти були дуже раді гостям, ділилися своїми досягненнями, показали свої вироби, малюнки та аплікації. Для дітей в якості невеличких подарунків, гості привезли солодощі. А батькам нагадали, що прийомні батьки несуть особисту відповідальність за утримання, виховання, збереження життя та здоров’я дітей.

 

Новомосковський міськрайонний відділ

філії Державної установи «Центр пробації»

у Дніпропетровській області