Поліція Новомосковська виявила двох порушників міграційного законодавства

12 листопада під час відпрацювання території міста Новомосковська в рамках проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» правоохоронці спільно із територіальним органом Державної міграційної служби виявили 29-річну жінку, громадянку Російської Федерації та 31-річного мешканця міста Новомосковська, які порушили міграційне законодавство нашої держави.

За результатами   проведеної  роботи  на правопорушників  були складені  адміністративні протоколи за  ст. 203 КУпАП  (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України)  та ст. 205 КУпАП (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців та осіб без громадянства). Відповідно до санкцій жінці загрожує штраф від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з подальшим примусовим поверненням до країни походження. Чоловіку аналогічний штраф або попередження.  Остаточне рішення буде прийнято судом.

З метою запобігання порушенням законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, заходи  з протидії нелегальній міграції триватимуть до 19 листопада.

 

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

за матеріалами Новомосковського відділу поліції