Поліція затримала зловмисницю з Новомосковська, яка грабувала пенсіонерів

У Кам`янському поліція затримала зловмисницю, яка назвалася соціальною працівницею та пограбувала пенсіонерів. Грабіжницею виявилася 39-річна раніше судима жителька Новомосковська.

Наразі поліцейські розшукують другу жінку, причетну до злочину.

19 червня жінки прийшли до оселі подружжя пенсіонерів та повідомили, що наразі триває грошова реформа і необхідно обміняти «старі» гроші на купюри «нового» зразка. 83-річні пенсіонери повірили злодійкам та обміняли гроші. Однак коли непрохані гості почали уходити, жінка перевірила конверт та побачила всередині папірці.

Пенсіонерка намагалася сама затримати одну із злодійок, однак вона силою відштовхнула бабусю та втекла. Потерпіла покликала на допомогу сусідів, які наздогнали одну із зловмисниць та утримували її до приїзду поліцейських. Завдяки злагодженим діям поліцейських Дніпровського відділення поліції, прокуратури та небайдужих громадян зловмисницю вдалося затримати.

Зловмисниця була затримана в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. За погодженням з місцевою прокуратурою їй повідомлено про підозру у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу. Досудове розслідування по даному кримінальному провадженню триває. Спільниць перевіряють на причетність до вчинення інших злочинів.