Оперативні дані по м. Новомосковськ щодо захворюваності на ГРИП та ГРВІ

За останній тиждень з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій до сімейних лікарів Новомосковського міського центру ПМСД звернулися 311 осіб. З них – 156 дітей.

Так, за аналогічний період 2018 року на ГРВІ захворіли 218 осіб, в тому числі 157 дітей.
Наразі, у місті спостерігається щорічний сезонний підйом захворюваності. Але епідемічний поріг не перевищений. Грип у місто ще не прийшов. На сьогодні не виявлено жодного випадку цієї хвороби.

Загалом в Україні за минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли майже 199 тисячі українців. Показники фактично на межі епідемічного порогу, але про епідемію грипу не йдеться. Вакцинуйтеся, щоби зменшити ризик захворіти на грип та серйозних ускладнень хвороби. Троє людей на минулому тижні померло від грипу, а з жовтня минулого року - 28.

Вірус грипу легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт.

Симптоми грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів. Це - висока температура, яка тримається мінімум п’ять днів, лихоманка, головний біль, ломота у м’язах і суглобах, загальна слабкість, втрата апетиту, нудота, кашель, що може тривати більше двох тижнів, нежить. В жодному випадку не займайтесь самолікування - звертайтеся до лікаря. Звертаємо увагу, що лікувати грип тепловими процедурами, фітотерапією, вітамінами, інтерферонами, гомеопатичними препаратами не ефективно та може призвести до тяжких ускладнень.

Комментарии