Новомосковці прийняли активну участь у форумі «Нетворкінгова зустріч громад» у м. Дніпро

Новомосковці у складі ініціативної групи проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей», що впроваджує Міжнародна організація з міграції (МОМ), 7-8 лютого 2020 року прийняла активну участь у форумі «Нетворкінгова зустріч громад» у м. Дніпро.

З вітальною промовою до відвідувачів звернувся Дермот Гамільтон, директор, БО «БФ Стабілізейшен Суппорт Сервіс». Який привітав учасників форуму та подякував за активну роботу на користь громад.

Форум розпочав військовий психолог – ветеран АТО Андрій Козінчук, який впевнено та емоційно розкрив тему: «Алгоритм роботи з ветеранами АТО, ВПО та членами їх сімей. Емоційне вигорання та стресостійкість».

Професійні тренерки Яна Любимова, Анастасія Перепелиця та Анна Чернова поділилися досвідом проведення масових заходів на відкритому повітрі. Домашнім завданням було презентувати хід реалізації проекту у вигляді казки. За результатами жеребкування ми отримали категорію «страшна казка». Підготувавшись у вечірній час, наші учасники вигадали казку під назвою «Колобок», яку успішно презентували та отримали найбільшу кількість вподобань від колег.

Наступного дня цікаво проходила робота у групах над презентаціями проектів, досвід спілкування з журналістами, донорами, владою. «Презентація для ліфту».

З великою вдячністю до організаторів проекту провели Фідбек – сесію, де всі присутні поділилися своїми враженнями від форуму та раніше організованих заходів.

Комментарии