Новомосковці посіли перше місце у Всеукраїнських змаганнях з радіозв’язку

У жовтні поточного року  в нашій країні проводились Відкриті  змагання  з  радіозв’язку  на коротких хвилях до Дня захисника України  на призи  Музею військ зв’язку Збройних сил України. Команда колективної радіостанції Новомосковського Центру позашкільної роботи під керівництвом Поденежного М.Ф. також долучилась до участі у змаганнях.

Загалом метою змагань учнівської молоді України з радіозв’язку на коротких хвилях є:

- популяризація радіозв’язку на коротких хвилях серед учнівської молоді;

- підвищення рівня патріотичного виховання, підготовка до служби в Збройних силах України;

- активізація роботи колективних та індивідуальних дитячих аматорських радіостанцій;

- підвищення технічної та операторської майстерності юних радіоспортсменів.

До програми змагань входили проведення найбільшої кількості радіозв’язків між радіостанціями та спостережень за їх роботою.

Вид радіозв’язку – телефон (SSB). Кількість переходів з діапазону на діапазон для всіх учасників – не більше 10. Здійснювати перехід з діапазону на діапазон дозволялось не раніше 5 хвилин попереднього переходу. Частоти для роботи:  3600 – 3650, 7060 – 7100 кГц.

У змаганнях брали участь:

- команди колективних  радіостанцій;

-оператори індивідуальних радіостанцій до 18 років включно;

- оператори індивідуальних радіостанцій старше 18 років;

-команди колективних спостережних пунктів;

-радіоспостерігачі;

-іноземні учасники.

По завершенню змагань суддівською колегією підводилися підсумки по кожній групі учасників окремо.

Команда колективної радіостанції Центру позашкільної роботи під керівництвом Поденежного М.Ф., під позивним US4EWY, (Голіченко Анастасія, Коротчук Кіра, Сімененко Даніела, Нелідова Маша) посіла І місце серед дівчат на 3.6 МГц у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях.

Загалом всі учасники змагань нагороджувались свідоцтвами (в електронному вигляді) суддівської колегії  з зазначенням позивного радіостанції, зайнятого місця, прізвищ та імен членів команди.

Через місяць, в листопаді, проводились змагання «Осінній міні-тест ЮТ» з радіозв’язку на коротких хвилях. Дівчатка з Новомосковська (Голіченко Анастасія, Коротчук Кіра,  Нелідова Маша,  Дубовик Дар’я) також посіли перше місце в Україні на 3.6 МГц. у Всеукраїнських змаганнях, а їх керівника Поденежного М.Ф. було нагороджено дипломом за підготовку команди-чемпіона.

Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

Комментарии