Новомосковці зайняли призові місця на обласних змаганнях з автомодельного спорту

1 лютого в Комунальному позашкільному навчальному закладі «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» проходили обласні територіальні змагання учнівської молоді з автомоделювання «Автоперегони – 2019». Юні новомосковці також долучились до участі у змаганнях.

Всіх учасників поділили на дві вікові групи: молодшу і старшу. Змагання складалися з двох частин – теоретичної та практичної. У теоретичній частині перевірялися знання учасників з правил дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів. А в практичній частині - змагалися учасники з автоперегонів. Враховувалися час проходження автомобіля трасою, уміння учасника управляти машинкою, подолати перепони на трасі.

21 учасник демонстрували свої уміння на змаганнях і старанно виконували маневри. Вихованці Новомосковського центру позашкільної роботи гідно змагались за перемогу та показали гарні результати.

За підсумками змагань командні місця розподілились так:

Молодша вікова група:

І місце - команда ДОЦНТТ та ІТУМ (обласний центр) - керівник команди Оліпа Валентина Миколаївна;

ІІ місце - команда Будинку дитячої творчості Дніпровської міськради - керівник команди Панченко Володимир Степанович;

ІІІ місце - команда ДОЦНТТ та ІТУМ - керівник команди Третьяк Віра Володимирівна.

Старша вікова група:

І місце - команда ДОЦНТТ та ІТУМ - керівник команди Роговець Олександр Васильович;

ІІ місце - Купріян Іван, команда Центру позашкільної роботи  м. Новомосковська - керівник команди Кривонос Микола Павлович;

ІІІ місце - Ковальов Владислав, команда Центру позашкільної роботи м. Новомосковська - керівник команди Кривонос Микола Павлович.

Всі учасники отримали солодкі подарунки, а призери були нагороджені медалями та дипломами.

Комментарии