Новомосковці долучились до загальноміської акції «Зелене майбутнє Новомосковська»

25-26 жовтня в рамках акції «Зелене майбутнє Новомосковська» у місті пройшов «суботнік», в якому взяли участь підприємства нашого міста, школи, дитячі садочки, лікарні, працівники структурних підрозділів міської ради, члени виконкому, підприємці, громадські активісти. За час акції у Новомосковську було висаджено майже 4000 дерев.

Акція «Зелене майбутнє Новомосковська» – це заклик до збереження природи, рідного міста, та країни.

Так, наприклад, 25 жовтня студенти Новомосковського коледжу Національної металургійної академії України долучились до екологічної акції і на подвір'ї свого коледжу висадили молоді дерева, які було надано комунальним підприємством міста.  «Наша молодь відповідально ставиться до збереження навколишнього середовища», - зазначили вони у публікації у Фейсбук.

26 жовтня участь у акції взяли учні та вчителі СОШ №12.  На території навчального закладу було висаджено саджанці сосни, дубків, липи та берези.

Новомосковський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» і Відділ з питань фізичної культури та спорту, також не залишились осторонь акції «Зелене майбутнє Новомосковська». Після закінчення прибирання були висадженні дерева з метою озеленення міста.

Основна частина «суботніка» проходила на місцевому «острові». Як зазначає Відділ з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської рад,  працівники структурних підрозділів міської ради прийшли на «суботнік» в піднесеному настрої, з невгамовною енергією, та під веселу музику наводили порядок і живу красу.

Акція «Зелене майбутнє Новомосковська» з висадки дерев стала ще одним яскравим прикладом з озеленення та охорони навколишнього середовища.

На острові були висаджені саджанці молодих сосен та беріз. Роль зелених насаджень в нашому житті важко переоцінити. Вони не тільки впливають на життєдіяльність людини, а й виступають гарантом екологічної безпеки.