Новомосковцям розповіли про переваги та умови військової служби за контрактом

Нещодавно в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості пройшов міні-ярмарок вакансій з метою інформування громадян стосовно переваг та умов військової служби за контрактом у Збройних Силах України. Захід організували на замовлення 194 Понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту.

Інструктор групи по роботі з військовослужбовцями служби за контрактом Тетяна Пастушенко ознайомила з перевагами служби за контрактом у Збройних силах України, а саме: отриманням житла за рахунок держави; використанням щорічної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення; отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби; безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я; право на санаторно-курортне лікування та відпочинок. Окремо вона звернула увагу на можливість безкоштовного навчання на кафедрі військової підготовки  Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка Всеволода Лазаряна.

«Пройти військову службу можливо на посадах командира відділення, командира взводу, головного сержант-командира відділення, старшини роти, сапера-радіотелефоніста, фельдшера, санітарного інструктора», - зазначила представник роботодавця.

Для отримання більш детальної інформації відвідувачі отримали листівки з контактними даними роботодавця.