Новомосковськ: рятувальники проводять виступи в трудових колективах

Співробітниками Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби України  з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області постійно проводяться виступи в трудових колективах підприємств, установ та організацій на території міста Новомосковськ та Новомосковського району, під час яких доводяться правила пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності та порядок дій у різних надзвичайних ситуаціях.

Зокрема, 16 квітня поточного року з метою попередження пожеж та загибелі людей на них у культових установах під час підготовки і проведення  Великодня співробітниками ДСНС було проведено виступ перед представниками духовенства та робітниками, що виконують будівельні роботи з реконструкції «Свято-Троїцького кафедрального Собору» розташованого в місті Новомосковськ на площі Перемоги на тему: «Дії на випадок пожежі, правила користування первинними засобами пожежогасіння, підтримання належного протипожежного стану на об`єкті».

Під час лекції  працівникам були роз’яснені правила пожежної безпеки, дії в разі виникнення пожежі та правила користування первинними засобами пожежогасіння. Також нагадали про правила пожежної безпеки у побуті, користування електричними приладами, користування опалювальним обладнанням, правила дій при виявлені підозрілих та вибухонебезпечних предметів тощо.   У ході виступів інспекторський склад розповсюдив листівки на протипожежну тематику.

В ході профілактичного заходу рятувальники провели навчально-тренувальне заняття з евакуації працюючого персоналу об’єкту.

Під час проведення навчальної евакуації працівники діяли чітко та впевнено, що свідчить про злагодженість та позитивний результат періодичного відпрацювання таких дій.

Проведення таких заходів допомагають уникнути паніки та швидко зорієнтуватися у разі виникнення справжньої пожежі чи іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду

По завершенню співробітники ДСНС порекомендували виявляти обережність у поводженні з вогнем, при виявленні підозрілих і вибухових пристроїв, зробити своєчасні висновки і не зневажати на застереження, у разі небезпеки негайно телефонувати до Служби порятунку за номером 101.

Комментарии