Новомосковські школярі знайомилися з основами законів нашої країни

На етапі формування громадянського суспільства в нашій державі на чільному місці знаходиться проблема виховання громадянина України, здатного жити в правовій державі. Саме тому Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області приділяє багато уваги правовій освіті та правовому вихованню школярів Новомосковщини.

Мета правового виховання учнів — формування в них правової культури громадянина України, що складається передусім зі свідомого ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою, закріплених у Конституції України, з глибокої поваги до законів і правил людського співжиття, готовності дотримуватися й виконувати закріплені в них вимоги, що виражають волю та інтереси народу, активної участі в управлінні державними справами, рішучої боротьби з порушниками законів.

Так, 11 грудня поточного року в черговий раз до  Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області завітали учні 9 класів міста - учасники Міської школи  активістів учнівського самоврядування «Лідер». Школярі брали участь у цікавому заході «Закон і право».

Завдяки судді-спікеру Березюк Вікторії Володимирівні та прес-секретарю Пластун Олені Володимирівні діти отримали можливість підвищити рівень правових знань в цікавій та креативній формі.