Новомосковські школярі завітали на екскурсію до міськрайонного центру зайнятості

11 червня до Новомосковського міськрайонного центру зайнятості завітав старший загін пришкільного табору «Веселка» КЗЗСО №1 м. Новомосковська. Фахівці з профорієнтації Пасішна Ірина Миколаївна та Термін Римма Іванівна радо зустріли школярів.

Презентуючи роботу центру зайнятості, послуги, молодим людям запропонували пройти шляхами клієнтів центру зайнятості. Спочатку школярів ознайомили з роботою інформаційного сектору Новомосковського міськрайонного центру зайнятості – учні переглядали інформацію для молоді, розглядали вакансії та барометр професій, цікавились інформацією про  різні професії. Школярів побачили роботу адміністратора, реєстратора, кар’єрного радника. Вони мали можливість поспілкуватися зі спеціалістами центру зайнятості, спитати про їх роботу.

Молоді була презентована Інтернет-платформа: «Моя професія : консультаційна мережа» та інші цифрові сервіси профорієнтаційної роботи служби зайнятості. Завітали учні також до сектору роботи з роботодавцями, де мали можливість ознайомитись з роботою сектору і отримати уявлення про ринкоутворюючі підприємства, поспілкуватися з фахівцями.

Наприкінці заходу фахівці з профорієнтації запропонували молоді актуалізувати свої знання про світ професії,  прийнявши участь у вікторині «Професії минулого та майбутнього». Діти відповідали на жартівливі загадки, дивувались з професій минулого та малювали професії, які будуть актуальні на їх розсуд у майбутньому, мріяли про високотехнологічну буденність.