Новомосковські школярі долучились до благодійної акції приуроченої до Дня захисника України

За ініціативи голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова до Дня захисника України було оголошено проведення благодійної акції «Для тебе, мій захисник!». Учні Новомосковської школи №2 не залишилися осторонь і приєднались до цієї акції.

Метою такої акції є виготовлення різних сувенірів та подарунків саме руками дітей та молоддю Дніпропетровської області задля вшанування мужніх та героїчних вчинків військовослужбовців України. Саме тому новомосковські школярі організували збір малюнків та оберегів виготовлених власноруч, продуктів харчування та інших виробів.

Також, днями учні початкової школи, їх батьки та вчителі Новомосковського ЗЗСО №18 зібрали посилки воїнам-захисникам України, які боронять нашу державу та захищають від агресора на Сході України. Старшокласники допомогли малечі запакувати та доправити до захисників смаколики, білизну, речі гігієни.

Згодом усі зібрані речі будуть передані військовим, аби кожен з них відчув підтримку та вдячність з боку дітей та дорослих.

Окрім того, 15 жовтня, о 14:00 з нагоди Дня захисника України в приміщенні Новомосковського історико-краєзнавчого музею ім. П. Калнишевського відбудеться виставка малюнків, листів, ляльок-мотанок та інших виробів зроблених руками дітей для наших воїнів-захисників.

Голова громадської організації «Родина героя» Людмила Голополосова зазначає, що всі листи, малюнки, подарунки та ін. буде відправлено на передову, як подарунок для воїнів-захисників нашої країни.

Комментарии