Новомосковські судді переймали досвід Канади у вирішенні справ, пов’язаних з домашнім насильством

Заступник голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артем Олійник та суддя Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Дмитро Парфьонов 25 березня 2019 року прийняли участь в круглому столі на тему: Інтегрований підхід до розгляду справ щодо домашнього насильства: досвід Канади", проведений у м. Києві Національною школою суддів України спільно з українсько-канадським проектом підтримки судової реформи.

Учасники круглого столу познайомились з досвідом канадських суддів у розгляді справ, пов'язаних із домашнім насильством, підходами до запобігання та боротьби з проявами домашнього насильства. Також до роботи круглого столу долучився один із авторів  науково-практичного коментаря  новел Кримінального кодексу щодо відповідальності за домашнє насильство, доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету "Києво-Могилянська академія" Микола Хавронюк.

Нагадаємо,  що судді Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артем Олійник та Дмитро Парфьонов є викладачами  регіонального відділення Національної школи суддів України у м. Дніпро, зокрема суддя Артем Олійник є тренером для своїх колег-суддів з приводу однієї із найактуальніших тем сьогодення  “ Особливості розгляду справ, пов’язаних із домашнім насильством ”.

 

За матеріалами Новомосковського міськрайонного суду

Комментарии