Новомосковські студенти взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

Студенти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка Куценко Анастасія(спеціальність «Облік і оподаткування» група ОО-21) та Алєєксєв Богдан (спеціальність «Право» група Ю-41) взяли участь у Шістнадцятій науково-практичній конференції студентів закладів вищої освіти Укркоопспілки «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства», яка відбулася 21- 22 травня 2019 р. на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

Про це адміністрація даного навчального закладу повідомила на своєму сайті.

Загалом учасниками конференції були студенти кооперативних закладів освіти нашої країни та їх наукові керівники.

Організатори студентської конференції ставили за мету обговорення актуальних інноваційних процесів у країні та їх вплив на ефективність діяльності підприємства, розвиток науково-технічного прогресу та підвищення інноваційної діяльності вітчизняних підприємств, що дасть змогу перейти до створення і використання технологій більш високого рівня, а отже, прискорити економічне зростання національної економіки та інноваційних процесів загалом.

Тема доповіді студентів з Новомосковська – «Нова модель викладача в інноваційному просторі». Наші юні науковці під керівництвом викладача соціально-гуманітарних дисциплін Кулик Ю.В. гідно представили наш заклад вищої освіти, відповіли на всі поставлені учасниками конференції запитання.

Нагадаємо, що науково-дослідницька робота студентів Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка є головною сполучною ланкою між навчальною підготовкою спеціаліста та його професійною діяльністю. Члени наукових студентських товариств та гуртків проводять наукові дослідження в управлінській, комерційній, юридичній та економічній галузях знань. Активно проводяться дослідження актуальних проблем розвитку споживчої кооперації України, підвищення соціально-економічної ефективності її функціонування. Щорічно студенти коледжу – члени НТСВ беруть участь у проведенні науково-практичної конференції Укоопспілки «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства.»

Комментарии