Новомосковські рятувальники нагадали населенню правила пожежної безпеки у побуті в опалювальний період

2-го грудня поточного року, інспекторським складом Новомосковського міськрайонного відділу разом з  рятувальниками 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровський області з метою попередження пожеж у побуті в опалювальний період та інших надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них, проведено профілактичні бесіди з мешканцями міста по вулицях Бойовій та Калнишевського.

Співробітники ДСНС застерегли громадян обігрівати житло безпечно та нагадали заходи яких необхідно дотримуватися аби уникнути пожежі в своїй оселі, а саме:

- не обігрівати житло газовими, саморобними та несправними електрообігрівачами;

- не розміщувати обігрівачі поблизу легкозаймистих предметів;

- не сушити і не складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали;

- у разі виходу з приміщень не залишати працюючи електрообігрівачи, печі та не дозволяти догляд за ними дітям;

- не залишати малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

- не паліть у ліжку, тощо.

Під час спілкування  громадянам пояснювали, що при пожежі головне не панікувати, а необхідно діяти впевнено та грамотно. Якщо людина буде знати що потрібно робити під час пожежі, вона в змозі врятувати не лише себе, а й надати допомогу іншим.

Для якісного засвоєння застережень, громадянам були вручені профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж!».

Шановні громадяни! Дотримуйтеся та не забувайте елементарних правил пожежної безпеки в побуті. Не залишайте дітей без нагляду, дбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей. При виявленні  вогню чи  запаху диму  негайно телефонуйте за телефоном  101.