Новомосковські рятувальники навчали дітей основам безпеки життєдіяльності

15-го січня з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій (подій), навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях, інспектори Новомосковського міськрайонного відділу разом з рятувальниками 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до загальноосвітнього навчального закладу № 12 розташованого в місті Новомосковськ на вулиці Толстого.

Співробітники ДСНС у доступній для дітей формі нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті, попередили не бавитися з сірниками та запальничками, про небезпеку при користуванні електричними й газовими приладами, печами всіх видів і т.д. Вчителям та учням довели статистику пожеж по місту та області.

Наприкінці заходу рятувальники вручили вчителям пам’ятки з правил з пожежної безпеки у побуті та іншу наочну агітацію.

Рятувальники із задоволенням зазначають, що діти володіють інформацією про те, як треба поводитись під час пожеж, знають номери служб порятунку за якими треба звертатися по допомогу.

Фахівці Служби порятунку «101» наголошують! Безпека наших дітей залежить тільки від нас самих. Шановні батьки! Ви повинні знати про кожен крок вашої дитини, адже ви несете відповідальність за її здоров’я, виховання та життя.