Новомосковські рятувальники ліквідували дві пожежі в природній екосистемі

Рятувальники Новомосковська та району попереджають: випалювання трави - це злочин за який зловмисники несуть адміністративну, а в окремих випадках і кримінальну відповідальність!

Останніми днями все частіше виникають пожежі в природних екосистемах. Це пов’язано з масовим спалюванням сухої рослинності та її залишків на відкритих територіях. На жаль, люди не замислюються про негативні наслідки власних дій.

Так, 1 квітня поточного року о 14:37 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території поблизу села Мар׳янівка Новомосковського району, автошлях М-18 Харків – Сімферополь - 11 км.. До місця виклику направлено вогнеборців 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області. Прибувши до місця виклику рятувальники почали гасити загорання очерету та сухої трави. Пожежу локалізовано о 15:30 та ліквідовано 17:10. Вогнем знищено орієнтовно 1,5 га. сухостою.

О 17:22 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території поза межами села Панасівка Новомосковського району. До місця виклику направлено вогнеборців 49-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області. Пожежу локалізовано о 19:00 та ліквідовано 20:36. Вогнем знищено орієнтовно 3 га. сухої трави та очерету.

Співробітники Служби порятунку «101» закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків! Кожен такий підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей. Пам’ятайте! Кожен акт підпалу – це злочин проти природи.

Комментарии