Новомосковські поліцейські розповіли підліткам про небезпеку соцмереж

Працівники ювенальної превенції Новомосковського відділу поліції продовжують відвідувати навчальні заклади міста та спілкуватися із дітьми на важливу тему сьогодення, щодо безпечного поводження в мережі Інтернет.

 Саме так, 6 лютого, поліцейські Новомосковська завітали до учнів загальноосвітніх закладів № 6 та № 18, аби розповісти старшокласникам правила безпечного користування Інтернет мережами.

Поліцейські зазначили, що зараз велика кількість школярів віддають перевагу не іграм на вулиці, а спілкуванню в соціальних мережах, різних чатах, програмах обміну миттєвими повідомленнями.

Подібне віртуальне спілкування з однолітками може бути корисним для обміну досвідом, інформацією та водночас і небезпечним – деякі зловмисники використовують віртуальну комунікацію як інструмент для маніпулювання підлітковою свідомістю.

Для того, щоб спілкування в мережі інтернет було безпечним, треба дотримуватись нескладних правил: батьки мають знати “віртуальних друзів” своєї дитини та слідкувати за тим, яка особиста інформація та фотографії потрапляють в соціальні мережі.

Разом з школярами патрульні сформували основні правила безпечної поведінки в інтернеті.

Шановні новомосковці, запам’ятайте‼ Особиста інформація не для соціальних мереж! Батьки, цікавтесь інформацією, якою користуються діти. Якщо знадобиться, переглядайте історію відвідуваних дитиною сайтів!

Новомосковська поліція закликає батьків та дітей завчасно потурбуватися про безпеку своїх дітей.

Комментарии