Новомосковські баскетболісти змагатимуться серед команд чоловіків у Вищій лізі чемпіонату України

За тиждень стартує чемпіонат України серед команд чоловіків у Вищій лізі. На сьогоднішній день вже чітко сформовано команди та затверджено календар матчів. Серед команд учасників і баскетболісти з Новомосковська.

Змагання стартують 12 жовтня. Участь у них беруть 18 команд. До більшості минулорічних учасників за виключенням Прометея, Золотого Вєка та Харківських Соколів додалися Новомосковськ, Житомир, Політехнік-2 та Ді-Ді-Бао.

«У новому сезоні 18 команд Вищої ліги буде розподілено на 2 дивізіони. Що важливо, за спортивним принципом у Вищу лігу увійшли переможець та віце-чемпіон Першої ліги: ДіДіБАО з Камянця-Подільского та БК Житомир. Також додалася ще одна команда, яка раніше грала у першості Дніпропетровщини - БК Новомосковськ, можливості клубу співпали із бажанням спробувати свої сили у цьому дивізіоні. Нажаль є і втрати, яскрава команда з Кропивницького «Золотий вєк» перейшла з Вищої ліги та зосередиться на виступах у Першій лізі», - зазначила заступник Генерального секретаря Федерації баскетболу України Лариса Шабанова.

На першому етапі команди змагатимуться в двох групах, де зіграють у чотири кола.

На другому етапі по вісім команд з груп гратимуть в плей-оф, починаючи з 1/8 фіналу. У 1/8 та 1/4 фіналу грають до двох перемог, а починаючи з півфіналу – до трьох.

Календар матчів Вищої ліги та розклад ігор команди БК Новомосковськ можна переглянути за посиланням.

Комментарии