Новомосковський школяр зайняв призове місце на обласні олімпіаді з правознавства

12 січня 2020 року, Дніпровська академія неперервної освіти приймала учасників обласної олімпіади з правознавства. Усього участь у олімпіаді брали 93 учні 9-11 класів з усієї Дніпропетровщини, в тому числі і школярі з Новомосковська.

Учень 10-А  Новомосковського закладу загальної середньої освіти №18 Мануйленко Данило виклався на повну та посів ІІ місце на обласній олімпіаді.

«Ми пишаємося тим, що призером став наш учень 10-А класу Мануйленко Данило, який посів ІІ місце. Вдумливий, глибокий, серйозний, з багатим внутрішнім світом, начитаний, уважний, Данило має власну думку, вміє аргументувати і блискуче довести її, успішний з усіх предметів. Працьовитість, мотивація, старанність, ерудованість, знання і компетентність - це «рецепт» перемоги Данила. Ми вдячні нашому корифеєві, Учителю від Бога і за Покликанням, Чабаненку Віктору Андрійовичу за вміння зацікавити учнів, навчити мислити, розкрити здібності і привести до успіху.  У староноворічний вечір щиро бажаємо Данилу і його наставнику сил, енергії, наснаги на шляху самовдосконалення і нових звершень», - зазначила у соцмережі Фейсбук адміністрація Новомосковської школи №18.