Новомосковський центр зайнятості провів спільну нараду з Державною виконавчою службою Головного територіального управління юстиції

Днями відбулася спільна нарада Новомосковського міськрайонного центру зайнятості та Новомосковського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

У нараді взяли участь начальник Новомосковського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Мироненко Олександр, директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич та провідний юрист-консульт Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Вадим Андеюк.

Метою зустрічі було обговорення положень Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України від 21.01.2019 р. та розроблення плану спільних заходів.

Зустріч розпочав Олександр Мироненко. Він наголосив на важливості співпраці щодо сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, інших органів, в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

Директор Новомосколвського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич ознайомив присутніх із станом ринку праці у м. Новомосковську та  Новомосковському районі, з новими онлайн-технологіями та електронними сервісами служби зайнятості та з можливістю використання електронного кабінету, що дозволить безробітним та роботодавцям співпрацювати з центром зайнятості дистанційно.

Результатом зустрічі стало розроблення та підписання плану спільних заходів щодо реалізації положень Меморандуму між Новомосковським міськрайонним центром зайнятості та Новомосковським міськрайонним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.