Новомосковський терцентр розповів про свою роботу

Одним з основних завдань територіального центру соціального обслуговування є вчасне виявлення, забезпечення та надання соціальних послуг громадянам, які опинились в скрутних життєвих обставинах і потребують особливої уваги та допомоги на основі індивідуального та комплексного підходу до кожного підопічного.

Для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які потребують сторонньої допомоги за місцем проживання в територіальному центрі функціонує відділення соціальної допомоги вдома. На протязі березня 2021 року відділення надання соціальної допомоги вдома обслуговує безкоштовно 366 осіб. Платні послуги надаються 154 особам.

В Терцентрі проведена робота з виявлення людей похилого віку та осіб з інвалідністю, що перебувають в складних життєвих обставинах і потребують організації та надання соціальних послуг.

В березні взято на облік 7 осіб, з них:

- у відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги - 1 особа;

- у відділення соціальної допомоги вдома – 4 особи;

- у відділення денного перебування – 2 особи.

Надано соціальну допомогу одиноким отримувачам соціальних послуг , що обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома, а саме:

- в приготуванні їжі -428

- в проведенні прибирань - 1552

- придбання та доставка продуктів та медикаментів -2810

- відвідування різних організацій -306

- сплата комунальних платежів -384

- допомога в оформленні документів -62

Проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання певних категорій населення міста:

- для оформлення пакетів документів - 22 чол.

Надано транспортні послуги автотранспортом терцентру 14 громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які знаходяться на обслуговуванні:

- установи міста - 5 осіб;

- медичні заклади міста – 6 осіб.

Організовано соціально-медичний патронаж за зверненнями немобільних громадян похилого віку відділення соціальної допомоги вдома мультидисциплінарною командою терцентру з надання наступних послуг:

- психологічних - 12;

- соціально – медичних - 16;

- перукарських – 16

За зверненнями громадян, які обслуговуються в структурних підрозділах терцентру, було надано наступні соціальні послуги :

- перукарських – 83 чол

- швацьких – 3 чол.;

- з комплексного обслуговування та ремонту будинків – 3 чол.;

- психологічна корекція – 36 чол.