Новомосковський СК «Альбатрос» здобув низку нагород на Міжнародному турнірі з акробатичного рок-н-ролу

У зв’язку з Covid-19 та забороною на змагання в Україні та у світі 31 травня 2020 року проходив перший дистанційний турнір з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі з онлайн суддівством до Дня захисту дітей. Новомосковські спортсмени завжди долучаються до різних турнірів та змагань і цей рік не був виключення. Серед сотні учасників даного турніру, вихованці Новомосковського спортивного клубу «Альбатрос» гідно представляли рідне місто.

Загалом у Турнірі з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі взяли участь 25 спортивних клубів, а це більше 180 учасників з 9 країн світу.

Змагання відбуватимуться за наступним планом:

- Кожен учасник повинен зняти на відео згідно технічних умов (горизонтальне положення камери - повний список Технічних вимог у прикріпленому файлі) свою танцювальну програму.

- Відправити відео на електронну адресу організаторів турніру.

- 31.05.2020 о 14:00 у прямому ефірі відбулась онлайн-трансляція змагань через Youtube, а саме: судді дивились змагання у прямому ефірі та судили змагання на планшетах, після цього результати кожного раунду були відправлені на сервер, який обробляв оцінки згідно програми.

- Після кожних 3-х заходів оцінки були показані на екрані, як на змаганнях.

У підсумку кожен спортсмен отримав пам’ятну медаль та електронний диплом. Призери та переможці додатково отримали медалі за 1-3 місце.

Новомосковську також є чим пишатись, адже наші талановиті земляки, вихованці Новомосковського СК «Альбатрос», посіли наступні призові місця: