Новомосковський район: рятувальники проводять рейдові перевірки місць відпочинку населення у лісових масивах

Спекотна погода та недбалість деяких відпочиваючих сприяє виникненню пожеж в природних екосистемах. Тому, з метою попередження пожеж у лісових масивах та підвищення культури поведінки населення щодо дотримання правил пожежної безпеки у лісах в період вихідних та святкових днів рятувальники 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з працівниками Новомосковського відділу поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області та представниками ДП «Новомосковський військовий лісгосп» проводили рейдові перевірки місць відпочинку людей в лісових масивах на території району.

В ході заходів були проведені профілактичні бесіди з відпочиваючими, основна увага направлена на заборону та обмеження розведення багать в екосистемах. Дорослі повинні уважно наглядати за дітьми, їхні пустощі з вогнем дуже небезпечні для їхнього життя та здоров’я.

З метою якісного засвоєння застережень рятувальники розповсюджували відповідну профілактичну наочну агітацію.

Рятувальники наголошують! Протипожежні заходи в лісі нескладні, потребують лише обережного та дбайливого ставлення, розуміння серйозності можливих наслідків. Треба пам’ятати, що основною причиною нещасних випадків на відпочинку є недбалість самих відпочиваючих.

Комментарии