Новомосковський Палац культури «Металург» буде «законсервований»

Як повідомлялось раніше, 18 травня 2020 року, на сайті державного аукціону ProZorro.  з’явилась інформація про скасування аукціону щодо Палацу культури «Металург» у місті Новомосковську. Наказ про відміну електронного аукціону підписала начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Ганна Миргородська. Після цього все більше новомосковців почали запитувати: «чи візьме наше місто ПК «Металург» на баланс?», але ніякої відповіді від представників влади так і не поступило.

Вчора, 21 травня, прес-служба ІНТЕРПАЙП НМТЗ опублікувала офіційний лист, стосовно ситуації по зняттю з продажу ПК «Металург». Ось що вони пишуть:

«З невідомих причин Фонд державного майна виключив ПК «Металург» в Новомосковську зі списку об'єктів малої приватизації за два тижні до аукціону. Дії Фонду порушують законодавство України та ставлять під загрозу подальшу долю єдиного центру культурно-масової діяльності в Новомосковську.

Рішення про виключення ПК «Металург» зі списку прийняли 13.05.2020 р. тоді як на 27 травня було оголошено конкурс з продажу Палацу культури. На участь в аукціоні подали заявки компанії, готові вкласти кошти в подальший розвиток об'єкта за цільовим призначенням.

Палац культури «Металург» - непрофільний актив заводу, підприємство не є експертом в області культурно-масової діяльності і не планує розвиток даного напрямку. ІНТЕРПАЙП НМТЗ протягом останніх років утримував палац в належному вигляді і забезпечував безперебійну роботу всіх творчих колективів. Компанія зацікавлена, щоб ПК знайшов нового власника, який проведе модернізацію будівлі і зробить Палац сучасним культурним центром Новомосковська.

Якщо ПК «Металург» неможливо буде продати або передати місту, ІНТЕРПАЙП НМТЗ буде змушений його законсервувати».

Комментарии