Новомосковський ліцей «Самара» відсвяткував своє 21-річчя

У п’ятницю, 25 жовтня, в актовому залі Новомосковського ліцею «Самара» відбулись урочистості з нагоди 21-річчя навчального закладу. Привітати з днем народження улюблений ліцей прийшли його випускники, учні, батьки.

Новомосковський міський ліцей «Самара» - це сучасний навчальний заклад освіти нового типу, в якому навчаються учні 7-11 класів за природничо-математичним та суспільно-економічним напрямками.

Ліцей «Самара» являється наймолодшим навчальним закладом нашого міста, але за свій 21-й рік існування вже не раз прославив Новомосковськ.

В ліцеї працюють досвідчені вчителі, які блискуче готують ліцеїстів до вступу в престижні вищі навчальні заклади. Їхні вихованці - неодноразові переможці наукових і творчих конкурсів, предметних олімпіад. За результатами складання ЗНО ліцей входить в десятку кращих навчальних закладів області та в сотню кращих по Україні.

Традиційно урочистий захід супроводжувався яскравою концертною програмою у виконанні ліцеїстів. А наприкінці святкового заходу відбулося посвячення новобранців в ліцеїсти, яке провели старшокласники. Новоспечені ліцеїсти прийняли «присягу ліцеїстів» і отримали свої заповітні значки учнів ліцею «Самара».

«Вся ліцейська родина вітає наших нових ліцеїстів із посвятою і бажає, щоб ліцей для них став саме тим місцем, яке, немов стартовий майданчик для міжгалактичної ракети, здійснило запуск їхніх таких важливих особистісних програм: прагнення успіху, саморозвитку, потреби в творінні, пізнанні себе, самовдосконаленні», - зазначила на своїй сторінці у Фейсбук адміністрація ліцею.

Комментарии