Новомосковський «Комсервіс» продовжує роботи над усунення наслідків непогоди

Вночі, 2 липня, буря, що пронеслася по всьому місту Новомосковську буквально за годину наробила чимало біди. Шквальний вітер і сильний дощ повалили десятки дерев та зламав сотні гілок в різних куточках міста. Такої страшенної зливи цього літа ще не було.

Після закінчення страшенної зливи комунальні служби Новомосковська одразу приступили до усунення наслідків непогоди. По сьогоднішній день в диспетчерські служби комунальних підприємств нашого міста надходить чимало дзвінків з проханнями прибрати повалені дерева та зламані гілки.

За вчорашній день працівниками КП «Новомосковськ комсервіс» та іншими службами міста проводились роботи по прибиранню та зпилюванню завалених дерев, та зламаних гілок на проїжджих частинах, тротуарах, на прибудинкових територіях.

Сьогодні, 4 липня, роботи продовжились. На превеликий жаль, комунальники не можуть провести роботи одночасно в декількох частинах міста (не вистачає робочих рук та спеціалізованої техніки), але поступово проблеми з поваленими деревами та гілками буде ліквідовано.

Так, за допомогою спеціальної техніки комунальники подрібнюють гілки на щепки. Таким чином, працівники комунальних підприємств міста обіцяють утилізувати гілки на всіх ділянках, де під час бурі були повалені дерева та гілки.