Новомосковський водоканал в період карантину продовжує усувати поломки водопровідних мереж міста

За період карантину КП «Новомосковськ водоканал» усунуло 9 поривів на вуличних водопровідних мережах  по: (вул. I Набережна, вул. Паланочна 23, вул. Технічна 13 (2 порива), вул. Крайня, ОСВ, вул. II Набережна 38, вул. Технікумівська 75, пров. Леваневського 33, вул. Миру). Також за цей час було замінено 3 засувки на них, відремонтовані пожежні гідранти – 4 одиниць, виконано врізок в діючу мережу – 5 абонентів, ліквідовано 35 засмічень на каналізаційних мережах, накрито 4 горловини оглядових колодязів, замінено 200 п.м. мулопровода.

В зв’язку з провалом грунту 31.03.2020р.  на проїжджій частині вулиці  (перетин вул. Сучкова – вул.З. Білої, район «Шураві») проводились заходи по очистці та промивці  каналізаційного колектора  d =500 мм для забезпечення пропуску стоків від житлового фонду центральної частини  міста, мікрорайону «Решкут» (об’єктів залізниці).

Також днями було виконано заміну аварійного вводу  в багатоповерховий житловий будинок будинок по вул.. Гетьманській 25 діаметром 50 мм з поліетиленових труб протяжністю 30 п.м..

На водопровідній насосній станції міста проводився планово-попереджувальний ремонт насосного агрегата № 4, автоматики запуску насоса та електрообладнання. В цілому насосна станція працює в штатному режимі, без зупинки обладнання. В основному перебої в водопостачанні споживачів міста пов’язані тільки з відключенням електроенергії на головній водопровідній насосній станції (з вини електропостачальної організації).

КП «Новомосковськ водоканал» звертається до споживачів з проханням й надалі оплачувати рахунки за послуги водопостачання та водовідведення. Від сплати рахунків залежить стабільна робота водоканалу, а отже і безперебійне водопостачання та водовідведення у Ваших будинках.

Так, як для закупівлі реагентів, сплати податків (від яких підприємство не звільняється), сплати за покупну воду та витрат на енергоносії (електроенергія, паливно-мастильні матеріали) – необхідні кошти, які отримуються від оплати споживачами послуг з водопостачання та водовідведення.

Сплатити за послуги ви можете онлайн через особистий кабінет на сайті novvod.dp.ua

На даний час аварійні служби працюють в штатному режимі, служба збуту з питань перерахунків за телефонами 095-670-56-24, 095-628-67-52, 097-889-15-60, 067-211-33-04 в робочий час ( з 8-30 до 16-30, обідня перерва з 12-00 до 13-00) або в особистому кабінеті на сайті novvod.dp.ua. Рахунки для юридичних осіб видаються щоденно, в робочий час.

Комментарии