Новомосковська школа №8 отримала ноутбуки від компанії Deltahost та ГС «Освіторія»

1 березня, в перший день весни 2021 року, до Новомосковського ЗЗСО №8 із подарунками завітали приємні та бажані гості з самого серця України - м.Києва: заступник міністра освіти  Артур Селецький, операційний директор Громадської  Спілки  «Освіторія» Анна Сидорук та  засновник інноваційної телекомунікаційної  компанії Deltahost Дмитро Земляний.

Новомосковська школа №8 потрапила до переліку навчальних закладів України які взяли участь у проекті «Прокачай школу». Взагалі в межах цього проекту щонайменше 12 шкіл країни протягом 2021 року отримають технологічні подарунки, зокрема інтерактивні дошки, планшети, ноутбуки або інші гаджети. Загальний кошторис подарунку для однієї школи становить 30 тисяч гривень.

Від компанії Deltahost та ГС «Освіторія» ЗЗСО №8 отримав три новеньких ноутбуки, які будуть встановлені в комп’ютерному класі школи аби діти мали змогу навчатись на якісній техніці.

«Особисто мене переповнюють відчуття задоволення, гордості  та  щастя! Заповнюючи 17 січня анкету для участі в проєкті  "Прокачай  школу", який спрямований на технологізацію українських шкіл, я була впевнена, що нас побачать і  відберуть, бо  дійсно, та комп'ютерна техніка, яка існує в комп'ютерному класі закладу, не може не привернути увагу небайдужих до освітнього процесу людей! Сьогодні ці небайдужі  люди завітали до нас! І я, і мій учительський та учнівський колективи безмежно вдячні ВАМ за  Вашу увагу до нашої проблеми, за ті технологічні подарунки (ноутбуки), які оновили наш комп'ютерний кабінет! Нарешті наші діти відчують справжнє задоволення від навчання на якісній техніці!», - написала у Фейсбук директор школи №8 Тетяна Джавах.