Новомосковська служба зайнятості провела інформаційну акцію

У рамках виїзної акції на території Перещепинської об’єднаної територіальної громади: «Послуги державної служби зайнятості для сільського населення, у тому числі для осіб з інвалідністю, та роботодавців» Новомоського міськрайонного центру зайнятості в Перещепинській міській раді директор центру зайнятості Сергій Кадевич, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Зубаненко та провідний фахівець з профорієнтації Ірина Санжаревська провели робочу зустріч з головою Перещепинської об’єднаної територіальної громади Володимиром Савєльєвим.

Метою акції було інформування керівництва громади щодо послуг та можливостей служби зайнятості, надання інформації стосовно законодавства та ринку праці регіону.

На захід було запрошено: в.о.старости Голубівського старостинського округу Олександра Нездійминогу, в.о.старости Багатського старостинського округу Олену Демиденко, в.о.старости Керносівського старостинського округу Петра Горбатка, в.о. старости Михайлівського старостинського округу Віталія Напханька та в.о. старости Шандрівського старостинського округу Івана Васецького.

Володимир Савєльєв наголосив на основних завданнях та пріоритетних напрямках роботи Перещепинської об’єднаної територіальної громади, ролі служби зайнятості та шляхи співпраці з Новомосковським міськрайонним центром зайнятості.

«Співпраця з об’єднаними територіальними громадами є пріоритетним завданням Новомосковського міськрайонного центру зайнятості. Головною метою такої співпраці на партнерських засадах є створення нових робочих місць, організація громадських робіт та робіт тимчасового характеру, що сприятиме підвищенню мотивації до легальної зайнятості населення і джерелом соціальної та матеріальної вигоди для громади» - зазначив директор центру зайнятості Сергій Кадевич.

Спеціалісти Новомосковського міськрайонного центру зайнятості поінформували присутніх про послуги служби зайнятості для роботодавців та безробітних осіб, ознайомили з новими онлайн-технологіями та електронними сервісами служби зайнятості, з можливістю використання електронного кабінету, що дозволить безробітним та роботодавцям співпрацювати з центром зайнятості дистанційно. Особливий акцент було зроблено на можливості організувати професійне навчання на замовлення роботодавців на сучасній базі ЦПТО. Також обговорювалося питання щодо роботи з учнівською молоддю, батьками учнів та працівниками закладів освіти.

У результаті зустрічі було визначено шляхи подальшої співпраці Новомосковського міськрайонного центру зайнятості з Перещепинською об’єднаною територіальною громадою та обговорено можливість надання виїзних соціальних послуг у кожному старостинському округу.