Новомосковська поліція проводить профорієнтаційну роботу серед випускників

15 листопада фахівці сектору кадрового забезпечення Новомосковського відділу поліції провели заходи з добору кандидатів на вступ до вищих закладів у 2020 році, які здійснюють підготовку кадрів МВС та Національної поліції України.

Залучення учнівської молоді до вступу було проведено з випускниками Знаменівської, Піщанської, Орлівщанської та Меліоративненської школи.

Під час заходів поліцейськими був доведений перелік закладів вищої освіти МВС, спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюється підготовка фахівців для підрозділів поліції, умови та правила вступу на денну форму навчання за державним замовленням для отримання вищої освіти освітнього ступеня бакалавра, перелік конкурсних предметів та творчих конкурсів для вступу на навчання.

Окремо поліцейські зупинитися на етапах відбору на навчання та повідомили, про необхідність реєстрації бажаючими та подання електронної анкети на сайті Національної поліції України (https://osvita.np.gov.ua ).

Більш детальну інформацію щодо вступної компанії, батьки та майбутні абітурієнти мають можливість отримати у секторі кадрового забезпечення Новомосковського відділу поліції за адресою: м. Новомосковськ, вулиця Гетьманська,7, а також за телефоном 097-980-46-17.