Новомосковська молодь підвищувала свою інформативність щодо актуальних професій

З метою профорієнтації та підвищення рівня інформованості молоді щодо актуальних професій в рамках проведення профорієнтаційного КВЕСТу «Я-PROFI», етап «PROFІДЕБЮТ», для учнів 9 класу СЗШ №2 м. Новомосковськ міськрайонний центр зайнятості організував професіографічну екскурсію до Новомосковської центральної міської лікарні Дніпропетровської обласної ради.

Під час екскурсії досвідчені працівники лікарні із задоволенням презентували учням професію «сестри медичної».

В.о. старшої медичної сестри АЗПТМ №8 Лариса Коляденко та в.о. старшої медичної сестри АЗПТМ №4 Наталія Гриценко ознайомили дітей з роботою сестри медичної у відділенні сімейної медицини.

Під час екскурсії учні самостійно скористались вагами та ростоміром, побачили роботу кардіографа. У маніпуляційному кабінеті медичний персонал ознайомив дітей з умовами роботи та продемонстрував різноманітне медичне обладнання.

Майбутні випускники впевнились в особливій відповідальності даної професії, важливості бути уважним та спритним під час маніпуляційних робіт.

У лабораторії лікарні учнів цікавило, яким обладнання користується персонал, які шкільні предмети треба вивчати ретельніше, щоб успішно працювати лаборантом саме в лікарських закладах.

Також школярів ознайомили з роботою реєстраційного пункту, кабінету щеплень, роботою медсестри, яка допомагає педіатру. Обговорюючи питання діяльності чоловіків в лікарській справі, розповіли про роботу медичної сестри та медбрата у пунктах швидкої допомоги, реанімаційних відділеннях, госпіталях та відділенні хірургії.

Екскурсія була цікавою та корисною майбутнім випускникам. Тепер остаточний вибір має зробити кожен самостійно, головне – свідомо.

Комментарии