Новомосковець увійшов до складу збірної України з веслування

Вихованець Новомосковської школи з веслування на байдарках і каное Дмитро Даниленко увійшов до складу збірної України, яка представлятиме нашу країну на майбутніх Європейських іграх в столиці Білорусі, місті Мінськ. Про це на своїй сторінці у Фейcбук повідомила Новомосковська міська федерація з веслування на байдарках і каное.

Як зазначила Федерація каное України, то вже повністю став відомий склад збірної України для участі в ІІ Європейських іграх, які відбудуться в Мінську 21-30 червня.

Отже, у складі команди: каное – Дмитро ЯНЧУК, Юрій ВАНДЮК, Андрій РИБАЧОК, Олег БОРОВИК, Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА, байдарка – Олег КУХАРИК, Олександр СИРОМЯТНИКОВ, Дмитро ДАНИЛЕНКО, Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Інна ГРИЩУН, Людмила КУКЛІНОВСЬКА, Анастасія ГОРЛОВА, Марія ПОВХ, Тетяна ЄДНАК, Наталія ДОКІЄНКО, Анастасія ТОДОРОВА.

Всього збірна України буде представлена в 12-ти видах програми: чоловіки – «байдарка-двійка, 1000 м», «каное-двійка, 1000 м», «каное-одиночка, 200 м», «каное-одиночка, 1000 м», «байдарка-одиночка, 200 м», жінки – «каное-одиночка, 200 м», «каное-двійка, 500 м», «байдарка-одиночка, 500 м», «байдарка-одиночка, 5000 м», «байдарка-двійка, 500 м», «байдарка-четвірка, 500м», «байдарка-двійка, 200 м».

Зазначимо, що в програму змагань Європейських ігор в Мінську включено 15 видів спорту (23 спортивні дисципліни), 10 з яких стануть кваліфікаційними для участі в Олімпійських іграх-2020 у Токіо. В ході змагань буде розіграно 198 комплектів медалей.

Участь в Європейських іграх візьмуть понад 4000 спортсменів із 50-ти країн Європи. Змагання II Європейських ігор 2019 року пройдуть на найбільших спортивних об'єктах Мінська, в тому числі на стадіоні «Динамо», «Мінськ-арена», «Чижівка-арена».