На обласному чемпіонаті з веслування новомосковці вибороли 36 медалей

З 16 по 18 липня 2020 року у місті Дніпро проходив Чемпіонат області з веслування академічного серед молодших юнаків та дівчат 2006-2008 р.н.. Наше місто на даному чемпіонаті представляли близько тридцяти вихованців Новомосковської ДЮСШа відділення з веслування на байдарках і каное.

До змагань спортсмени готувалися цілий рік не покладаючи рук. Над кожним із веслувальників стояв надійний наставник та тренер, який вклав у кожного спортсмена свою душу, а саме: тренер Бондаренко Валерій Васильович, Дегтяренко Руслан Петрович, Ляльчук Наталія Віталіївна.

У підсумку змагань, новомосковські спортсмени привезли додому 26 медалей різного ґатунку.

«Чемпіонат області серед юнаків з академічного веслування. В цих кількох словах захований цілий світ. Рік наполегливих щоденних тренувань, нескінченні ремонти човнів, господарські роботи на базі, найщиріша дитяча дружба, і ще багато-багато чого))))). I як результат - на тридцять одного учасника ми привезли додому двадцять шість медалей різного ґатунку!!!!

Що не кажи , а коли твої екіпажі один за одним фінішують першими у фінальних заїздах змагань - кудись зникає втома і з'являються нові ідеї для розвитку!

Дякую спортсменам за шалену віддачу, а їхнім батькам - за підтримку! Разом ми сила!!!», - написала у Фейсбук тренер Новомосковської ДЮСШа з академічного веслування Наталія Ляльчук.