На Новомосковщині обрали найкращу спортивну сім’ю

Нещодавно на базі Левенцівської ЗОШ Новомосковського району відбулись спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна і міцна сім’я», у яких взяли участь славні родини Перещепинської ОТГ: Микола і Аліна Мороз з сином Максимом, Віталій та Віта Войт з донькою Катериною, Микола і Альона Заєць з сином Артемом з с. Левенцівки, Ігор та Катерина Круть з наймолодшим учасником – сином Вадимчиком з с. Орільки, Олександр та Ірина Мороз з сином Максимом з с. Михайлівки, Олександр і Тетяна Саган з сином Олексієм, Олександр та Валентина Козаченко з донечкою Софією з м. Перещепиного.

Перед початком змагань учасників привітали виконуючі обов’язки старост Михайлівського та Голубівського старостинських округів Віталій Павлович Напханько і Олександр Михайлович Нездійминога, депутати районної ради Віктор Іванович Струк та Михайло Олександрович Пред, який зауважив, що спорт не тільки сприяє формуванню здорового способу життя, а й є елементом єднання громади.

Головний суддя і організатор змагань, депутат Перещепинської міської ради, вчитель фізичного виховання Левенцівської ЗОШ Леонід Йосипович Мельник зазначив, що мріє, аби приклад родин-учасників став поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту та взірцем для жителів громади.

Кращі з кращих визначалися за підсумками п’яти видів програми, але у кожному з них були свої лідери. Так, у стрибках зі скакалкою особистий рекорд продемонстрував Олександр Козаченко, а у загальному результаті перемогла родина Войт. Найвлучнішою у дартсі, найспритнішою у стрибках в довжину та стрибках у мішках стала родина Олександра та Ірини Мороз, а у легкоатлетичній естафеті найшвидшою виявилась сім’я Миколи і Аліни Мороз.

Після двогодинного захоплюючого спортивного видовища під щирі оплески глядачів бронзу та срібло загального заліку у вигляді красенів-кубків, медалей та цінних подарунків отримали родини Войт і Мороз з с. Левенцівки. Золото ж дісталось родині Мороз з с. Михайлівки.

Свято спорту влучно доповнили хореографічні та пісенні подарунки від вихованців танцювального гуртка «Акварель» (керівник Віра Вадимівна Ільченко) і місцевої учасниці художньої самодіяльності Анни Прокопенко. Бадьорий настрій задавала ведуча заходу – завідуюча Левенцівським сільським клубом Тетяна Яківна Чозгіян.

Очільник громади Володимир Іванович Савєльєв не приховував захоплення спортивними заходами, котрі завдяки вмілим спортивним лідерам «прописалися» на наших теренах: «Приємно усвідомлювати, що наше старше і молоде покоління все більше займається активними видами спорту, адже захоплення фізкультурою та участь у різних змаганнях і турнірах – це пропагування здорового способу життя, до якого долучаються сотні жителів Перещепинської ОТГ, а найбільше втішає, що спортивний дух підхоплюється цілими родинами».

 

За матеріалами «Присамарської ниви»

Комментарии