Народний депутат України Вадим Нестеренко зустрівся з жителями мікрорайону «Кулебівка» м. Новомосковська

У середу, 10 липня, народний депутат України від 38-го округу Вадим Нестеренко провів зустріч з жителями мікрорайону «Кулебівка» міста Новомосковська (вул. Жданова, район ЗОШ №14), аби обговорити найпроблемніші питання нашого міста та посприяти їх вирішенню.

За часи своєї депутатської діяльності у Верховній Раді на території 38-го округу народний обранець реалізував уже не один соціальний проект. У  своїй  вступній промові  Вадим Григорович  зупинився  на  окремих  важливих питаннях,  над  вирішенням  яких  він  працював  як  народний  депутат  України,  протягом чотирьох з половиною років своєї каденції. Розповів про об’єкти будівництва та реконструкції, які потребували залучення коштів з обласного та Державного бюджетів, Фонду регіонального розвитку. Навів приклади найуспішніших проектів, які вдалося повністю профінансувати та здати в експлуатацію.

Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу, де містяни мали змогу поділитись своїми проблемами, поставити Вадиму Нестеренко найболючіші запитання та отримати на них відповіді.

Під час активного спілкування виборців з нардепом порушувалися питання розвитку нашого міста, ремонту доріг, освітлення вулиць, встановлення дитячих майданчиків, благоустрою шкіл та дитячих садочків, тарифів на комунальні послуги, пенсійного забезпечення, допомоги малозабезпеченим сім’ям, військовим, пенсіонерам та багато іншого. Не оминули новомосковці і теми з теплопостачанням, водозабезпеченням, вивозу сміття, роботу комунальних підприємств міста та покращення екологічної ситуації в нашому місті.

Згадали під час зустрічі і тему пов’язану  з сміттєзвалищами.  Більше п'ятнадцяти років, поблизу мікрорайону «Кулебівка», в досить близькій доступності від приватного сектору знаходився величезний сміттєвий полігон. Місцеві жителі зверталися до органів влади з вимогами закрити звалище, влаштовували численні мітинги і пікети, намагалися своїми силами обмежити в'їзд машин на територію звалища. Але незважаючи на це довгий час проблема залишалася невирішеною. І лише спільними зусиллями міської громади та Народного депутата України Вадима Нестеренко сміттєвий полігон на «Кулебівки» був повністю ліквідований, а його території рекультивирована.

На сьогоднішній день жителів Новомосковська «травить» вже інший сміттєвий полігон ТПВ «Екологія України», що повністю являється приватною комерційною власністю. Наразі це єдиний полігон, на який місцеві комунальні служби мають змогу вивозити сміття. На превеликий жаль, альтернатив поки що немає. Адже, якщо закрити ТПВ «Екологія України», то комунальним службам доведеться вивозити сміття на інший полігон аж в сторону Синельниково. Відстань від Новомосковська туди сягає не менше 40 км., що в свою чергу призведе до неймовірного зросту тарифів на вивіз сміття (чим більша відстань, тим більші паливні витрати).

Більшість запитань стосувались благоустрою як мікрорайону «Кулебівка», так і усього Новомосковська, в цілому. Саме тому аби діалог з новомосковсцями був більш конструктивним та змістовним, разом з народним депутатом зустрічі відвідали і представники Новомосковських комунальних підприємств. Адже основна робота нардепа полягає в залученні додаткових коштів (які не мають ніякого відношення до міського бюджету) на розвиток міста Новомосковська, реалізацію великих інфраструктурних проектів, масштабні реконструкції, будівництво шкіл, дитячих садочків і тому подібне. А от питання, що стосуються стихійних сміттєзвалищ у місті, прибирання вулиць, поточних ремонтів доріг, освітлення вулиць і т.д.  – це вже у компетенції місцевої влади та працівників комунальних підприємств.

Під час зустрічей мешканці Новомосковська досить активно спілкувалися з народним депутатом Вадимом Нестеренко. Було помітно, що їм цікаво поспілкуватися з нардепом і небайдуже, яка саме людина представлятиме місто та округ у майбутній Верховній Раді.

На більшість питань, які були поставлені Вадиму Григоровичу, новомосковці отримали відповіді та пояснення. Нардеп пообіцяв посприяти вирішенню тих чи інших проблем.

Комментарии