Надзвичайники звертаються до жителів Новомосковська та району проханням не допускати пожеж в екосистемах

Нині все ще триває період надзвичайної пожежної небезпеки і кількість займань на відкритих територіях невпинно росте з кожним днем. З початку року в екосистемах Дніпропеторвщини виникло 5807 пожеж, і це більш, ніж на 40% перевищує минулорічні показники за той самий період. Вогонь вже пройшов понад 5 тисяч гектарів землі, знищуючи все живе на своєму шляху. У більшості випадків ці пожежі спричинені людським фактором: мешканці нашого регіону або свідомо підпалюють суху рослинність, або нехтують правилами протипожежної безпеки.

Лише протягом останньої доби масштабні пожежі в екосистемах, де площа займання склала понад 2 га, виникли на території міста Жовті Води, Покров, Кривий Ріг, а також Межівському, Верхньодніпровському, Юр’ївському, Петропавлівському, Синельниківському, П’ятихатському, Апостолівському, Нікопольському, Васильківському, Широківському, Новомосковському та Покровському районах.

«Тож, вкотре хочемо звернутись до свідомості мешканців нашого краю! Люди мають зрозуміти, що від їхньої поміркованості, від осмисленого ставлення кожного з нас залежить збереження навколишнього середовища. Будьте відповідальними! Бережіть довкілля, рідний край та його багатства, адже наше майбутнє в наших руках!», - говориться у повідомленні ДСНС.