Мінлива погода в Новомосковську 10 та 11 квітня

Найближчими вихідними, 10 та 11 квітня в Новомосковську, як і по всій Дніпропетровській області, встановиться мінлива погода: на зміну сонячному суботньому дню прийде похмура неділя.

Яка погода очікується в Новомосковську найближчими вихідними

В Новомосковську (Дніпропетровська область) в суботу, 10 квітня очікується прохолодна ніч з покажчиками від -2°С до 0°С, на зміну якій прийде сонячний, майже безвітряний день з температурою до +11°С. Надвечір на небі з'являться хмари, а температура понизиться до +6°С.

В неділю погода сформується під впливом повітряної маси, яка надійде зі сходу. Вночі очікується близько нуля, вдень температура підніметься до +14°С, небо вкриє суцільна хмарність, надвечір можливий незначний дощ. Вологість повітря до 87%, атмосферний тиск 740 мм.

Схожа погода очікується і в Дніпрі, за винятком того, що ймовірність опадів в місті становить лише 15%.

Синоптична картина в регіонах України

В Києві 10 та 11 квітня прогнозується  сонячна погода, без опадів; вночі від +1°С до +3°С, вдень до +12°С.

В Харкові в суботу очікується мінлива хмарність, денна температура до +11°С. В неділю погода погіршиться: східний фронт принесе помірний дощ, можливо з грозою.

На Заході, у Львові, опадів не передбачається. Температура змінюватиметься від +1°С вночі, до +14°С вдень.

В Одесі прогнозується мінлива хмарність, без опадів, вологість до 88%. Вночі температура становить від +1°С до +4°С, вдень підніметься до +16°С.