Мешканці Новомосковська розповіли про «наболіле» народному депутату Вадиму Нестеренко

У середу, 12 червня, у Новомосковську відбулася зустріч народного депутата України від 38-го округу Вадима Григоровича Нестеренко з жителями нашого міста, під час якої було розглянуто цілий ряд питань, що найбільше цікавлять людей.

У своєму звіті Вадим Григорович Нестеренко розповів про об’єкти будівництва, реконструкції в населених пунктах 38-го виборчого округу. В тому числі і Новомосковська, які потребували залучення коштів з обласного та Державного бюджетів, Фонду регіонального розвитку.

Крім звіту депутата про виконану роботу за останні п’ять років, під час зустрічі порушувалися як глобальні проблеми розвитку країни, так і приватні питання, що стосуються конкретної людини.

Розпочав свій робочий візит Вадим Нестеренко із зустрічі з трудовим колективом «Новомосковськ КомСервіс». Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу, аби працівники комунального підприємства мали змогу поставити нардепу найболючіші запитання та отримати на них відповіді.

Загалом на зустрічі обговорювались нагальні проблеми КП «Новомосковськ КомСервіс», питання тарифів на комунальні послуги, залучення додаткових коштів на благоустрій міста, розвиток освіти та медицини, будівництва й ремонту доріг як державного так і місцевого значення та багато ін.

Не оминули стороною і тему з опаленням та водопостачанням в нашому місті. На превеликий жаль борги містян за послуги «Теплоенерго» та «Водоканалу» сягають десятків мільйонів гривень. Аби Новомосковськ не залишився без теплопостачання та без води, міська влада змушена щорічно датувати дані комунальні підприємства та сплачувати борги населення з місцевого бюджету.

Лише за останні три роки з бюджету Новомосковська, на погашення боргів за теплопостачання, було виділено більше ніж 50 млн. грн. А це саме ті кошти, які могли бути направлені на ремонти дворових проїздів, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, ремонти навчальних закладів, лікарень та амбулаторій.

Наступна зустріч проходила з  педагогічними колективами загальноосвітніх закладів міста № 1, №15, №18, а також працівниками та вихователями дошкільних навчальних закладів «Черемушки» та «Дюймовочка».

Освітяни разом з народним депутатом України Вадимом Нестеренко обговорювали питання, що стосувалися забезпечення матеріальної бази навчальних закладів, харчування дітей у школах, ремонту та будівництва шкільних приміщень, заохочення та працевлаштування молодих вчителів та ін.

Досить гостро стало питання, яке стосувалося нового футбольного поля біля ЗЗСО №6. Вчителі та батьки обурювались на те, що ремонт поля закінчився вже давно, але на його територію досі не пускають дітей для занять спортом. Вадим Григорович уважно вислухав зауваження присутніх та зазначив, що ремонтом даного футбольного поля займалось обласне управління ЖКХ, яке й мало по закінченню усіх ремонтних робіт передати дану територію на баланс міста Новомосковська та школи №6. Але, як зазвичай це буває в нашій країні, керівництво обласного ЖКХ по якимось не зрозумілим причинам і досі не підготувало та не надало належних документів передачі поля на баланс нашого міста. Тому й маємо таку неприємну ситуацію.

Також, не оминули увагу нардепа і жителі багатоповерхівок нашого міста. На чергову робочу зустріч Вадим Нестеренко завітав до мешканців будинків по вул. Гетьманська  9, 11, 13, 15, 15-а, вул. Шевченко 27, 29, 31, 33,  та вул. Н. Головко 22, 24.

У ході зустрічі мешканцями вищезазначених багатоповерхівок  були підняті питання пенсійного забезпечення та житлово-комунального господарства, тарифів на комунальні послуги, ремонтів внутрішньоквартальних та дворових проїздів, ремонтів під’їздів та дахів багатоповерхівок, утримання прибудинкової території, встановлення дитячих майданчиків, освітлення вулиць та багато іншого.

Питання, озвучені під час зустрічей, були найрізноманітніші - від суспільно-соціальних до особистих. Вадим Григорович Нестеренко з розумінням сприйняв важливість порушених питань та обіцяв сприяти їх вирішенню.