Кількість хворих зростає щодня: у Новомосковську погіршилась ситуація із захворюваністю на COVID-19

На сьогоднішній день в місті Новомосковську значно погіршилась епідемічна ситуація. За останні дні спостерігається зростання показників захворюваності на COVID-19 серед населення міста. Щодня фіксується близько 15 випадків COVID-19. Значно зросла кількість звернень до сімейних лікарів з ознаками гострої респіраторної вірусної інфекції, близько 85 пацієнтів щодня. Всіх пацієнтів з ознаками гострої респіраторної вірусної інфекції обстежують з використанням швидких тестів.

Станом на 15 вересня у Новомосковську зафіксовано 4840 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Подолали хворобу 4681 мешканців міста. Померли 94 людини.

Захистіть себе від COVID-19: дотримуйтеся дистанції, носіть маску, мийте руки та вакцинуйтеся! Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

Від початку вакцинальної кампанії щеплено 10 791 людина, з них отримали одну дозу – 2 389 людей, повністю імунізовані та отримали дві дози – 8 402 людини. Загалом проведено 19 193 щеплення. Охоплено 19,1 % дорослого населення.

Щепитися можна у будь-якій з 8 амбулаторій чи в Центрі масової вакцинації, який знаходиться в приміщенні Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги за адресою: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40 (4 поверх). Центр працює щоденно, без вихідних. Щоб записатись на вакцинацію, зверніться за телефоном: 067-863-53-87, або до свого сімейного лікаря.

Наразі, в місті наявні найкращі в світі вакцини:

- Comirnaty/Pfizer-BioNTech, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer;

- AstraZeneca, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca;

- CoronaVac, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech.