Компанія ІНТЕРПАЙП передала Новомосковській лікарні обладнання та засоби захисту для боротьби з коронавірусом

31 березня та 1 квітня українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП передала першу партію засобів захисту для лікарів, які будуть вести пацієнтів з COVID-19. Засоби індивідуального захисту передали в опорні лікарні Дніпра, Нікополя і Новомосковська, а також до Обласного центру екстреної медичної допомоги.

Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) передали лікарям Дніпропетровської інфекційної лікарні №21, Нікопольської міської лікарні №1 та Центральної міської лікарні Новомосковська. В Нікополь та Новомосковськ також відправили 5 електровідсмоктувачів. 30 одиниць такого ж обладнання 28 березня вже передали до лікарні №21 Дніпра.

«Всього в опорні лікарні Дніпра, Нікополя і Новомосковська і для забезпечення бригад швидкої допомоги ми передали 35 електровідсмоктувачів, 45 тис. пар рукавичок, 20 тис. фартухів і шапочок і понад 100 тис. пар бахіл. Це - тільки перша поставка матеріалів і обладнання, яку ми змогли оперативно закупити в Україні. Наступний етап - забезпечення медиків респіраторами та костюмами біозахисту. Останні сьогодні - у великому дефіциті. Для забезпечення лікарів їх замовили в Китаї, очікуємо поставку », - розповіла начальник управління комунікацій ІНТЕРПАЙП Людмила Новак.

Також з 1 квітня ІНТЕРПАЙП почав передавати продуктові набори ветеранам заводів у Дніпрі, Новомосковську та Нікополі.

1400 продуктових наборів протягом тижня розвезуть літнім людям - тим, хто потребують першочергової допомоги, хворіє або залишився самотнім. Таку акцію запровадили, аби зробити їм безпечне перебування на карантині та скоротити їх потреби під час ізоляції. В продуктовий кошик входять продукти першої необхідності - крупи, макарони, консерви, питна вода, фрукти, овочі.

Комментарии