Каратисти Новомосковського СК «Sentoki Club» привезли додому чергові нагороди

З 30 листопада по 1 грудня 2019 в Броварах проходив відкритий Міжнародний чемпіонат «Matsushima Cup 2019» серед дітей, юнаків та юніорів (8-15 років), з якого новомосковські каратисти повернулись переможцями.

Метою та завданням змагань було: підвищення рівня здоров’я, фізичного та духовного розвитку населення; розвитку і популяризації  Кіокушинкайкан карате в Україні;  підвищення рівня майстерності спортсменів; вдосконалення практичного досвіду суддями; налагодження дружніх стосунків серед спортсменів різних федерацій та регіонів України та Світу.

По завершенню змагань переможці та призери нагороджувалися дипломами, кубками й медалями  відповідних ступенів, а також призами від організаторів та спонсорів змагань.

Наші земляки, вихованці Новомосковського спортивного клубу «Sentoki Club» вже не вперше стають призерами та здобувають перемогу на подібних змаганнях. Даний чемпіонат не став виключенням, адже за підсумками журі новомосковські каратисти посіли наступні місця: