З нагоди Дня міста у Новомосковську запрацював фестиваль – ярмарок «Містечко майстрів»

21 вересня, з нагоди Дня міста, у Новомосковську по вулиці Палоночна, розпочав свою роботу фестиваль - ярмарок  декоративно – прикладного мистецтва “Містечко майстрів”. Таку красу народної творчості  новомосковці зможуть побачити лише 2 дні, під час святкування Дня народження міста.

Перед палацом культури “Металург” з  самого ранку було дуже гамірно. Всі з нетерпінням чекали ярмарку, який проходить вже декілька років підряд. Люди з зацікавленістю розглядають представлені народними умільцями їх творчі доробки,які виготовлені власноруч.

Цього року до Новомосковська завітали умільці з Дніпропетровська, Синельникова, Запоріжжя, Кропивницького, Кременчука, Тернополя  та звісно ж до їх числа приєднались і наші новомосковці.

Більшість представлених виробів виготовлена у традиційних для народного  мистецта стилях. На ярмарку можна побачити різноманітний крам, одяг, прикраси, товари повсякденного вжитку, необхідні речі у побуті, корисні та екологічно чисті вироби , іграшки з різного матеріалу(дерево,глина, метал), картини різної техніки виконання.  Розкішні, різнобарвні, з оригінальним наповненням у середині, куски мила грайливо тішили око кожному, хто підходив до цієї палатки.

Багато продавчинь пропонує  містянам чоловічі та жіночі сорочки з орнаментами української вишивки, сукні в народному стилі та безліч до них аксесуарів. Всі ці вироби – з натурального полотна. В «містечку майстрів» продавали також мед та різні види традиційної української випічки.

На ярмарку витвори умільців можна не лише придбати, а й  почути секрети їх виготовлення.

Загалом від кількості  представленої продукції, голова йде обертом, тож  кожен новомосковець безумовно знайде щось собі до душі.

Комментарии