Зустріч з вивільнюваними працівниками

07 травня 2019 року Директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Зубаненко та провідний фахівець з профорієнтації Ірина Санжаревська провели робочу зустріч з керівництвом та начальниками виробничих підрозділів ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика».

Метою зустрічі було визначення перспектив подальшої роботи підприємства та надання комплексу соціальних послуг щодо розв’язання проблеми у роботі з трудовим колективом в ситуації запланованого масового вивільнення.

«ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика» – найбільший в Україні виробник колготок, безшовної білизни і панчішно-шкарпеткових виробів. На сьогодні підприємство значно скорочує обсяги виробництва у зв’язку із скороченням експорту в інші країни. Вирішення питання щодо подальшої роботи підприємства триває» - повідомила директор підприємства Світлана Литвиненко.

Ірина Санжаревська розповіла про соціальний захист працівників, які підлягають вивільненню, порядок реєстрації їх в службі зайнятості як безробітних, використання електронних сервісів державної служби зайнятості, тривалості та розміру виплати допомоги по безробіттю, можливості підвищення кваліфікації та навчання за сприянням служби зайнятості з подальшим працевлаштуванням на вакантні робочі місця.

Юлія Зубаненко ознайомила присутніх з актуальними вакансіями Новомосковського міськрайонного центру зайнятості, можливістю використання інтерактивної карти вакансій з використанням «Google maps», що надає можливість дистанційно за допомогою гаджетів чи комп’ютера отримати інформацію про актуальні вакансії на всій території України.

З керівництвом підприємства було обговорено питання щодо можливості робіт тимчасового характеру, які є взаємовигідними як для підприємства так і для безробітних осіб.

Фахівці служби зайнятості намагалися донести як до керівництва підприємства так і до працівників, що вони не залишаться сам на сам зі своєю проблемою. Співпрацюючи разом та активізуючи власні зусилля, кожен звільнений працівник може реалізувати своє право на трудову діяльність.

Комментарии