За втручання Новомосковської прокуратури підприємство поверне державі земельну ділянку водного фонду

Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позовну заяву Новомосковської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Новомосковської районної державної адміністрації та Піщанської сільської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про розірвання договору оренди, повернення земельної ділянки територіальній громаді та стягнення заборгованості з орендної плати. 

Встановлено, що у 2010 році між Новомосковською районною державною адміністрацією та вказаним товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельної ділянки водного фонду на території Піщанської сільської ради площею понад 1 тис га строком на 49 років.

Проте в порушення умов договору протягом 2014-2015 рр. підприємство не сплачувало орендну плату за землю у повному обсязі. Більш того, декларацію з орендної плати за землю за 2016 рік до Новомосковської ОДПІ взагалі не подало.

Наразі за втручання прокуратури в зв’язку з систематичною несплатою орендної плати вказаний договір оренди розірвано, підприємство змушене повернути громаді земельну ділянку та сплатити борг у сумі майже 70 тис грн.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області