Жителі Новомосковська поділились з народним депутатом Вадимом Нестеренко своїми проблемами

В четвер, 18 липня, у Новомосковську відбулися зустрічі діючого народного депутата України від 38-го округу Вадима Григоровича Нестеренко з жителями нашого міста, під час яких було розглянуто цілий ряд питань, що найбільше цікавлять людей. Саме на таких зустрічах відбувається живе спілкування, обговорюються питання і проблеми, які хвилюють жителів.

Усі зустрічі складалися з двох частин. У вступній частині Вадим Григорович підвів підсумки роботи за час своєї каденції, відзвітував перед виборцями про реалізацію соціальних проектів і поділився планами на майбутнє.

Друга ж частина зустрічей була у форматі «Питання – відповідь». Наболіло в душах виборцях немало. Жителі мікрорайону «Решкут» та мешканці багатоповерхівок по вул. Зіни Білої, 4, 6, 8 порушувалися питання розвитку нашого міста, ремонту доріг, освітлення вулиць, встановлення дитячих майданчиків, благоустрою шкіл та дитячих садочків, тарифів на комунальні послуги, пенсійного забезпечення, допомоги малозабезпеченим сім’ям, військовим, пенсіонерам та багато іншого.

Не оминули стороною і тему з опаленням та водопостачанням в нашому місті. На превеликий жаль борги містян за послуги «Теплоенерго» та «Водоканалу» сягають десятків мільйонів гривень. Аби Новомосковськ не залишився без теплопостачання та без води, міська влада змушена щорічно датувати дані комунальні підприємства та сплачувати борги населення з місцевого бюджету.

Лише за останні три роки з бюджету Новомосковська, на погашення боргів за теплопостачання, було виділено більше ніж 50 млн. грн. А це саме ті кошти, які могли бути направлені на ремонти дворових проїздів, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, ремонти навчальних закладів, лікарень та амбулаторій.

Аби діалог з новомосковсцями був більш конструктивним та змістовним, разом з народним депутатом зустрічі відвідали і представники Новомосковських комунальних підприємств. Адже основна робота нардепа полягає в залученні додаткових коштів (які не мають ніякого відношення до міського бюджету) на розвиток міста Новомосковська, реалізацію великих інфраструктурних проектів, масштабні реконструкції, будівництво шкіл, дитячих садочків і тому подібне. А от питання, що стосуються стихійних сміттєзвалищ у місті, прибирання вулиць, утримання прибудинкової території, ремонту каналізаційних систем, підвалів багатоповерхівок і т.д.  – це вже у компетенції місцевої влади та працівників комунальних підприємств.

Окрім нагальних питань, які стосуються життя усього міста Новомосковська, виборці ділились і особистими проблемами, прохали допомогти у вирішенні тієї чи іншої складної життєвої ситуації.

Під час зустрічей мешканці Новомосковська досить активно спілкувалися з народним депутатом Вадимом Нестеренко. Було помітно, що їм цікаво поспілкуватися з нардепом і небайдуже, яка саме людина представлятиме місто та округ у майбутній Верховній Раді.

На більшість питань, які були поставлені Вадиму Григоровичу, новомосковці отримали відповіді та пояснення. Нардеп пообіцяв посприяти вирішенню тих чи інших проблем.

Комментарии